ADRESY

ul. Piastowska 28

tel. 77 436 87 77

ul. Sobieskiego 7

tel. 77 436 41 24

 

48-200 Prudnik

NASZ FACEBOOK
  • Facebook Social Icon

© 2020 Omega Optyk Maciej Liszka

DLACZEGO OMEGA OPTYK?

JESTEŚMY Z WAMI OD LAT!

Omega Optyk w Prudniku zajmuje się optyką od 1981 roku. Nasze okulary i pomoce optyczne wykonuje w tej chwili już drugie pokolenie optyków oraz doskonale wyszkolona kadra. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy trendy obowiązujące w nowoczesnej, modnej optyce.

Nasi Klienci mogą liczyć na częste promocje. Staramy się, aby nasze ceny były nieustannie atrakcyjne i konkurencyjne. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami na naszym profilu na facebook'u oraz w naszych salonach.

CZĘSTE PROMOCJE
ZAUFAŁY NAM CAŁE POKOLENIA

Przez niemal 40 lat naszej działalności dorastamy i rozwijamy się razem z naszymi Klientami. Wielu z nich zaopatruje się w okulary w salonach Omega Optyk całe życie i równie wielu przyprowadza do nas już swoje dzieci i wnuki. Jesteśmy niezmiernie dumni z tak wielopokoleniowej, licznej grupy wiernych klientów. Sprawdź, dlaczego tak wielu ufa nam od lat!  

W Omega Optyk w Prudniku znajdziecie tysiące modeli opraw od dziesiątek producentów, od małych, rodzimych firm po najbardziej znane marki prosto ze stolic mody. Oferujemy także szeroką gamę soczewek okularowych od największych i najlepszych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku. Soczewki kontaktowe? Żaden problem! U nas macie też zawsze pod ręką całą gamę płynów do soczewek, kropli do oczu i akcesoriów do Waszych okularów!

BOGATA OFERTA

MODNE OPRAWY I WIELKIE KLASYKI