top of page

DLACZEGO OMEGA OPTYK?

JESTEŚMY Z WAMI OD PONAD 40 LAT!

Omega Optyk w Prudniku zajmuje się optyką od 1981 roku. Nasze okulary i pomoce optyczne wykonuje w tej chwili już drugie pokolenie optyków oraz doskonale wyszkolona kadra. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy trendy obowiązujące w nowoczesnej, modnej optyce.

Naszym najważniejszym celem jest jakość i estetyka wykonanych okularów. Stawiamy na najlepsze, sprawdzone i renomowane marki. Dokładamy starań, aby zakupione u nas okulary spełniały najwyższe standardy użytkowe i estetyczne, a użytkownikom zapewniały jak najlepszy komfort.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ
ZAUFAŁY NAM CAŁE POKOLENIA

Przez ponad 40 lat naszej działalności ewoluujemy i rozwijamy się razem z naszymi Klientami. Wielu z nich zaopatruje się w okulary w salonach Omega Optyk całe życie i równie wielu przyprowadza do nas już swoje dzieci i wnuki. Jesteśmy niezmiernie dumni z tak wielopokoleniowej, licznej grupy wiernych klientów. Sprawdź, dlaczego tak wielu ufa nam od lat!  

W Omega Optyk w Prudniku znajdziecie tysiące modeli opraw od dziesiątek producentów, od małych, rodzimych firm po najbardziej znane marki prosto ze stolic mody. Oferujemy także szeroką gamę soczewek okularowych od największych i najlepszych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku. Soczewki kontaktowe? Żaden problem! U nas macie też zawsze pod ręką całą gamę płynów do soczewek, kropli do oczu i akcesoriów do Waszych okularów!

BOGATA OFERTA

MODNE NOWOŚCI 
I WIELKIE KLASYKI

0DG4434__501_87.jpg
bottom of page